WŁAŚCICIEL CHATKI

Stosio2Marlena Stosio z wykształcenia ekonomista, spełnia się w tej dziedzinie życiowo. Kobieta spełniona, a co najważniejsze doceniona przez otoczenie. W 2016 otrzymała tytuł „Kobiety z Marką” w kategorii Przedsiębiorczość. Jako członkini „Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego” oraz Grupy Sąsiedzkiej Pustelnik angażuje się w całościową organizację wielu lokalnych imprez. Bieg „Nocny Marek” i „Spartakiada Rodzinna” to sztandarowe mityngi, w które angażuje się od wielu lat. Corocznie organizuje kiermasz wielkanocny, a uzyskane z niego pieniądze trafiają do osób potrzebujących. Jest również organizatorem Wielkiego Konkursu Plastycznego skierowanego do wszystkich mieszkańców Marek. Tam, gdzie nie może zaangażować się osobiście, wspiera finansowo szereg organizacji, min. „Straż dla Zwierząt”, „Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy”, „Zostań Mikołajem”, „Góra Grosza”. Od 2016 roku jest członkinią prestiżowego Lady Business Club. Szczęśliwa mama trójki dzieci.

,,Zadaniem mojego przedszkola jest stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka i wspieranie jego aktywności zgodnie z jego unikatowym potencjałem twórczym. Dopełnieniem tej misji jest wychowanie dzieci ambitnych z poczuciem własnej wartości. Staram się ponadto wychodzić z tą misją poza „Chatkę Puchatka”.

                                                                                                                                         Marlena Stosio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>