Maleństwa

Z wielką radością i dumą zaczynamy zapisy do naszej najmłodszej grupy przedszkolnej do „Maleństw”. Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, których dzieci urodziły się w 2013 roku. Grupa którą tworzymy będzie 15 osobowa, Wszystkie nasze maleństwa od września będą uczestniczyły w autorskim programie wychowawczo pedagogicznym. W pakiecie zajęć dydaktycznych w ramach czesnego oprócz zajęć w  języku polskim, oferujemy Państwu również zajęcia w języku angielskim i języku niemieckim.

Z myślą  o rodzicach proponujemy również darmowe, indywidualne zajęcia adaptacyjne. Po każdych zajęciach rodzice mają możliwość rozmowy  z Pedagogiem mającej na celu przybliżenie postępów dziecka. Zajęcia prowadzone są w małej grupie, co pozwala pedagogowi skupić się na indywidualnych potrzebach dzieci i sprawia, że rodzice mają większy komfort psychiczny pozostawiając maluchy po raz pierwszy pod opieką obcej osoby.

Serdecznie zachęcamy rodziców do jak najczęstszych rozmów z pedagogami prowadzącymi zajęcia adaptacyjne. Warto pytać o każdy nurtujący Państwa problem i zgłaszać wszelkie uwagi. Konsultacje po zajęciach są naturalną częścią procesu usamodzielniania Waszego dziecka.

Pierwszeństwo w zapisach do grupy Maleństw mają rodzice, dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Ilość miejsc ograniczona ( 15)

Serdecznie Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>