Chatka Wakacyjnie :)

Tradycyjnie, podczas wakacji, w Chatce Puchatka czeka na Dzieci specjalnie opracowany przez nauczycieli program wakacyjny, który ma na celu rozwój funkcji poznawczych, a przede wszystkim pozwala na „odbycie wakacyjnych podróży”.

Program wakacyjny tworzą specjalnie dobrane formy zajęć tak, aby były atrakcyjne dla Dzieci.

W lipcu przedszkolaki odbędą Podróże po Literaturze będzie to okazja do zagłębienia się w świat baśni, bajek i legend ludowych. Każdy tydzień lipca będzie zakończony przedstawieniem teatralnym w wykonaniu przedszkolaków i kadry Chatki :)

Dzieci w ramach tygodnia gier i zabaw stolikowych wezmą udział w Turnieju Literkowym, poznają zasady tej gry oraz stworzą własne pionki i figury. Zorganizowana będzie również olimpiada, podczas której przedszkolaki wykażą się sprawnością fizyczną.

Sierpień będzie pod hasłem „Wakacyjna karuzela kultury”. Dzieci pogłębią wiedzę na temat gatunków muzycznych, wybranych stylów tanecznych, nakręcą własny wideoklip. Na zakończenie wakacji odbędzie się Wielki Pokaz Tańca.

W czasie wakacji dzieci będą brały udział w warsztatach kreatywnych, zajęciach muzycznych, wyprawach do pobliskiego lasu oraz grach i zabawach sportowych. Przewidziany jest również Chatkowy piknik.

Życzymy Dzieciom, by przygotowane – specjalnie dla Nich – „Wakacje w Chatce Puchatka” dostarczyły Im moc fantastycznych wrażeń.

Pozdrawiamy Serdecznie

Ekipa Chatki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>