Wyniki Konkursu Plastycznego !!!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Ozdoba Wielkanocna”, organizowanego przez nasze przedszkole. Po bardzo burzliwych dyskusjach udało się nam wyłonić zwycięzców.
Jury obradowało w składzie: Marlena Stosio, Anna Golińska, Daria Słowikowska, Katarzyna Serocka, Magda Markowicz, Anna Andrzejewska – Broma, Jolanta Gumowska, Danuta Brejnakowska, Kamila Zimowska. Jury przy wyborze prac brało pod uwagę oryginalność, pomysłowość oraz samodzielność. Decyzję było nam bardzo trudno podjąć, ponieważ poziom wykonanych prac był bardzo wysoki. Wybraliśmy prace w czterech kategoriach wiekowych:

Kategoria wiekowa 2-3 lata: 
Zwycięzca:  Laura Dzięcioł
Kategoria wiekowa 4-5 lat:
Zwycięzca:  Julia Chalaba
Wyróżnienia: Kacper Kozłowski, Gabriela Orych, Gracjan Skwara                                                     Kategoria wiekowa 6-7 lat:                                                                                                               Zwycięzca:  Amelia Karpińska
Wyróżnienia: Milena Kieler, Jan Gierej, Maja Nieciecka                                                                      Kategoria wiekowa 8-10 lat:                                                                                                             Zwycięzca: Piotr Kozon
Wyróżnienia: Anna Gutowska, Klaudia Adamczyk, Martyna Zaremba, Natalia Pergół, Natalia Poreda, Kamila Kochanowska.
Dodatkowo Nagrodę Specjalną od Dzieci z Naszego Przedszkola otrzymuje: Amelia Szydłowska.
Serdecznie Gratulujemy. Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom Konkursu. Zachęcamy do udziału w następnych konkursach organizowanych przez Chatkę Puchatka. Dziękujemy również Wychowawcom i Rodzicom za pomoc w przygotowaniu prac konkursowych. Wszystkie osoby nagrodzone oraz wyróżnione otrzymają nagrody i dyplomy, które wręczymy osobiście.

Zwycięskie Prace

Wyróżnione Prace

Nagroda Specjalna

 

 

 

  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>