Pierwsza w Markach, Niepubliczna Biblioteka dla dzieci została dzisiaj uroczyście otwarta….w naszym przedszkolu :)

Dziś obchodziliśmy w Chatce Puchatka Światowy Dzień Książki. Nasi mali bibliofile poznali historię książki, słuchali czytanych przez Panią Darię Słowikowską fragmentów poezji. Uczyliśmy się również pisać piórem, dowiedzieliśmy się jak można przekazać gestem, mimiką twarzy lub pozą czytany utwór literacki. Dziś też w murach naszego przedszkola otwarta została Niepubliczna Biblioteka Chatki Puchatka. Każdy przedszkolak otrzymał kartę biblioteczną i mógł wypożyczyć każdą książkę, która znajduje się w naszych zbiorach. Wielkim zainteresowaniem cieszył się „Pan Tadeusz” i „Scooby Doo” :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>