III RODZINNY PIKNIK CHATKI PUCHATKA !

Serdecznie Zapraszamy Wszystkich Rodziców i Bliskich Naszych Przedszkolaków, Naszych Nowych Klientów wraz z pociechami i Przyjaciół Chatki Puchatka na III Piknik Rodzinny organizowany przez nasze przedszkole. Startujemy o godz.10.00, miejsce – Marecki Orlik, ul.Stawowa, data – 29.05.2013 (środa).  Piknik Rodzinny to majowa tradycja Chatki Puchatka. Kolorowe dmuchane zjeżdżalnie, grill, stoisko z kulinarnymi wypiekami, loteria z nagrodami, malowanie twarzy,  gry i konkursy. Tak bawiliśmy się  na naszych Piknikach Rodzinnych, w ubiegłych latach.

Rok 2011.

 

 

Rok 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>